Marketingový manažer/ marketingová manažerka

My v AV MEDIA EVENTS, a. s. dáváme eventům život a emoce. Díky nám se mohou stát nezapomenutelným zážitkem. Naše práce stojí za řadou významných událostí v oblasti kultury, sportu i vzdělávání.

Do našeho týmu hledáme kreativní posilu.
Zajímá vás svět eventů?
Chcete mít přímý vliv na celkovou komunikaci firmy?
Nebojíte se pracovat v turbulentním prostředí?
Máte dost elánu?

Minimálně 3x ANO, znamená, že čtete správný inzerát!

CO VÁS ČEKÁ?

  • Zodpovědnost za celkovou marketingovou komunikaci společnosti, a to tak po stránce kreativy, tak plánování a organizace,

  • vedení malého interního týmu,

  • spolupráce na tvorbě portfolia a rozvoji obchodního konceptu,

  • každodenní interakce s naším obchodním týmem,

  • spolupráce s externí agenturou na různorodých projektech,

  • psaní (články, reference, …)

  • spolupráce s marketingovým týmem v rámci holdingu na dílčích projektech.

JAK SI PŘEDSTAVUJEME IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA/ IDEÁLNÍ KANDIDÁTKU?

  • Máte za sebou prokazatelnou praxi na pozici v B2B marketingu – hledáme hotového samostatného člověka,
  • v minulosti jste vedl/ vedla tým,
  • máte schopnost vytvářet, srozumitelně komunikovat a neúnavně prosazovat kreativní vize – jsme velký tým = hodně lidí, hodně názorů,
  • jste psavec, máte nadšení pro práci s textem a výbornou znalost ČJ,
  • anglicky komunikujete plynule slovem i písmem – pracujeme i pro zahraniční klientelu, jsme členy mezinárodních asociací,
  • určitě se vám budou hodit zkušenosti z eventového prostředí a zájem o moderní technologie.

CO VÁM MŮŽEME NA OPLÁTKU NABÍDNOUT MY?

  • Vaše práce bude vidět – všechny naše marketingové výstupy mohou nést váš otisk,

  • vaše práce bude rozmanitá – čekají vás různorodé projekty, pracovat budete jak u počítače, tak v terénu na našich akcích,

  • vaše práce bude flexibilní – rozložení činností si do značné míry řídíte sami, částečná práce v režimu home office je samozřejmostí,

  • vaše práce bude adekvátně ohodnocená – mzda je navázaná na váš individuální výkon, nabídneme vám zaměstnanecké benefity.

Předem děkujeme za Váš případný zájem o naši nabídku a za zaslání životopisu.

Kontakt: kariera@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis nebo odkaz na LinkedIn profil!