AV MEDIA
komunikuje obrazem

Značka AV MEDIA úspěšně působí na trhu audiovizuálních technologií již 30 let. Veškeré aktivity spojené s dodávkou technologických řešení pro pořadatele konferencí, show a podobných akcí jsou zajišťovány společností AV MEDIA EVENTS, a.s. Realizaci integračních AV řešení pro zákazníky ze všech tržních segmentů zajišťuje společnost AV MEDIA SYSTEMS, a.s.

od 1992

0
let na trhu

Aktuálně máme

0
zaměstnanců

Loni jsme zrealizovali

0
zakázek

Náš příběh se začal odvíjet před 30 lety. Na jeho začátku byli tři kamarádi nadšení do AV technologií. Od té doby ušla
AV MEDIA obrovský kus cesty. Z maličké firmy jsme vyrostli do největšího tuzemského dodavatele v oblasti audiovizuálních technologií. Každou realizovanou zakázkou naplňujeme smysl našeho podnikání: přinášet našim zákazníkům inspiraci, užitek a radost. I když se svět AV technologií dynamicky mění a my s ním, něco zůstává stále stejné. Naše nadšení pro věc.


Naše hodnoty

Partnerství

Věříme v dlouhodobý rozvoj vztahu s našimi zákazníky, zaměstnanci i dodavateli, protože jen tak můžeme trvale vytvářet hodnoty. Usilujeme o nejvyšší kvalitu našich služeb a interakce s našimi partnery, abychom zvyšovali důvěru a posilovali tak naši pozici na trhu.Inovace

Jako leader přijímáme zodpovědnost za inovace a rozvoj trhu. Zkoumáme nejnovější trendy a možnosti jejich využití v praxi. Takto se připravujeme na budoucí změny a příležitosti k dalšímu rozvoji. Pro naše zákazníky to znamená, že kombinujeme osvědčená i velmi inovativní řešení, která jim dlouhodobé poskytují vysoký užitek.

Lidé

Jsme si vědomi, že náš úspěch a možnost naplňovat potřeby našich zákazníku závisí na znalostech, schopnostech a týmové práci našich lidí. Proto usilujeme o pracovní prostředí, které vedle orientace na výkon vede i k odbornému růstu, vzájemnému respektu, a podpore pramenící ze společných výsledku.


Integrace

Stále máme na mysli, aby naše systémy pomáhaly uživatelům dělat jejich práci účinněji. Proto integrujeme různé technologie a jejich ovládání, aby práce s nimi byla snadná a praktická. Věříme, že technika má lidem uvolňovat ruce ke kreativní práci a účinné komunikaci.


Prosperita

Za práci, která naplňuje potřeby našich klientu, očekáváme odpovídající odměnu. To nám umožnuje budovat a rozvíjet naše klíčové kompetence i zajistit dlouhodobou perspektivu našim zaměstnancům i klientům.


Naši lidé

Ondřej

Obchodní konzultant školy
„AV MEDIA jsem si vybral proto, že mě oslovil jejich záběr, koncept a myšlenka. To, že se jednalo o firmu, která působí na poli technologií, k čemuž mám blízko, byl už jen příjemný bonus. Hned od začátku mě strašně bavilo sledovat vývoj, který přinášíme do výuky, a styl, jakým to děláme.

Pavlína

Vedoucí back office
Každý den je tu jiný, rozmanitý, potkávám různé lidi, řeším nové věci, stále se učím, řeší se a připravují různé akce. Někdy si připadám jako manažer chaosu. Jsem ráda, že na to nejsem sama, a děkuji všem, kteří mají stále chuť si navzájem pomoci, poradit a kterým nevadí občas udělat něco navíc.

Tereza

Obchodní konzultantka EVENTS
Na práci obchodní konzultantky mě nejvíc baví, že se potkávám s klienty doslova z celého světa a poznávám díky tomu různé národní i firemní kultury. Každý den a každá akce jsou jiné, takže mám možnost s klientem udělat od virtuální akce, přes mezinárodní konferenci, až po outdoor festival. A v neposlední řadě člověk pracuje v týmu srdcařů, takže plnit zákazníkům jejich přání je o dost jednodušší.

Marek

Produktový manažer
Moje začátky ve firmě byly kostrbatější, než jsem čekal, a to i přes velkou podporu především mých kolegů z oddělení PRM. Rozmanitá činnost AV MEDIA, a s tím spojená rozmanitost zaměstnanců, přesahovala mé původní představy.

David

Obchodní konzultant Integrace
Na naší firmě se mi líbí to, že nám umožňuje věnovat se segmentům, které jsou každému z nás nejbližší. Za ta léta už se v mnoha případech nejedná o klasický vztah zákazník–dodavatel, ale často jsme svými klienty vnímáni jako partneři. A právě to, i skutečnost, že se firmě daří, pro mne osobně znamená, že jsem si před lety vybral správně.

Miloš

Manažer projektu – instalace
„Při studiu na vysoké škole jsem hledal brigádu a můj kamarád Marcel mi nabídl práci v AV MEDIA. V té době jsem si opravdu nemyslel, že tu strávím celý svůj profesní život, který trvá již více než patnáct let. Přicházel jsem do firmy o padesáti zaměstnancích. V průběhu let se firma rozrostla na více než 180 zaměstnanců a stala se lídrem na trhu.“

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

AV MEDIA

Pražská 1335/63
+ 420 261 260 218 
kariera@avmedia.cz