Proč pracovat pro nás

Za úspěchem AV MEDIA stojí naši lidé. Oni jsou ti, díky kterým můžeme našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby. Díky nim neustále rosteme, a proto je pro nás důležité umět je i náležitě ocenit. Jsme otevřeni novým nápadům, všichni se mohou podílet na velkých rozhodnutích.

Co znamená pracovat v AV MEDIA

Vysoká kvalita a smysluplná práce

Chceme přinášet zákazníkům užitek a radost. Naše práce má na zákazníky přímý dopad, což s sebou nese velkou zodpovědnost. A zároveň nás to spolu se zpětnou vazbou od klientů žene k lepším výsledkům a dodává smysl všemu, co děláme.

Inovace a technologické novinky

Jako leader trhu přijímáme zodpovědnost za inovace a rozvoj trhu. Zkoumáme nejnovější trendy v našem oboru a jejich využití pro praxi. Takto se všichni připravujeme na budoucí změny a příležitosti.

Fajn kolektiv

Mnoho našich zaměstnanců u nás pracuje 10 let a více, a když se jich zeptáte proč, většina z nich zcela jistě zmíní fajn lidi, které má kolem sebe. V AV MEDIA vzniklo velké množství přátelství a dokonce i několik manželství.

Možnost učit se

Učit se je u nás nejen možnost, ale spíše nutnost. Svět moderních technologií se neustále mění. Každý, kdo v něm chce uspět, se musí rozvíjet. Ten, kdo na sobě chce pracovat u nás dostane dostatek prostoru a příležitostí.

Benefity

Našim cílem je budovat příjemné pracovní prostředí pro každého. Zároveň dobře víme, jak důležité je mít pracovní a soukromý život v rovnováze. Nabídku benefitů tomu neustále přizpůsobujeme.

Dovolená a dny volna

V rámci kalendářního roku má u nás každý nárok na 25 dnů volna.

Zdraví

3 dny Sick day, společné sportovní aktivity, vitamíny a očkování proti chřipce. Tím vším přispíváme k lepší zdravotní kondici našich zaměstnanců.

Flexibilita práce

Pro každou pracovní pozici jsou možnosti trochu jiné. Ale naší snahou je maximální flexibilita, hybridní spolupráce a práce „odkudkoli“.

Ceníme si věrnosti

Každých 5 odpracovaných let v AV MEDIA oceníme finančním příspěvkem na volnočasové aktivity.

Myslíme na budoucnost

Našim zaměstnancům pomáháme spořit na penzi. Po dvou letech ve firmě přispíváme na penzijní připojištění.

Stravování

Poskytujeme stravenkový paušál. V našich kuchyňkách jsou všem k dispozici nápoje, staráme se i o zdravé svačiny.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

AV MEDIA

Pražská 1335/63
+ 420 261 260 218 
kariera@avmedia.cz